Program

LASKAFESZTIVÁL

RÉSZLETES PROGRAM

2022. június 10-12.
Cegléd, Fürdő út

2022. június 10. péntek

Nagyszínpad
16.30-17.30 Táncbemutatók: Roma Táncház, Relevé Tánciskola, KMK Társastánc Csoportja, Dalma Dance Club
18.30-20.00 Konyha
21.00-22.30 Magna Cum Laude

Kisszínpad
17.30-18.30 KIAD
20.00-21.00 Oti Voice & Bass
22.30-24.00 DJ Bero

2022. június 11. szombat

9.00 Laskafőzőverseny

9.00-18.00 Babakonyha – laskatészta gyúrás gyerekeknek

Nagyszínpad
10.30-13.30 Abony bemutatkozik
14.00-15.00 Főzőverseny eredményhirdetés
17.30-18.15 Alee koncert
20.00-21.20 ByeAlex és a Slepp koncert
22.30-24.00 Carson Coma

Kisszínpad
16.30-17.30 Abony bemutatkozik
19.00-20.00 Fésűs Ádám Duó
21.45-22.30 Benson Madame


Extrém Sportnap
10:00-11:15 Dual trial verseny
10:45-11:00 Bmx airbag bemutató
12:45-13:45 Dual trial verseny
13:45-14:00 Parkour show
15:00-15:15 Bmx Félcső bemutató
15:15-15:30 Air track show
15:30-15:45 BMX & Gördeszka Flatland
15:45-16:00 Parkour show
16:00-16:05 Cyrwheel show
16:05-16:20 Hege Airbag airstar show
16:20-16:35 Bmx airbag bemutató
16:35-16:50 Air track show
16:50-17:05 Gördeszka & BMX Flatland
17:05-17:20 Bmx Félcső bemutató
17:20-17:25 Cyrwheel show
17:25-17:40 Akrobatikus kosárlabda bemutató
17:40-17:55 Hege Airbag airstar show
17:55-18:10 Bmx airbag bemutató
18:10-18:25 Dual trial verseny eredmény hirdetés

Gyerek programok:
11:00-18:00 Exatlon ninja pálya
11:00-17:00 Live graffiti show
11:00-17:00 Festékbomba darts
11:00-17:00 Lego Land
11:00-17:00 Óriás játékpark
11:00-17:00 Képregénykészítő workshop
11:00-17:00 Óriás kifestő


2022. június 12. vasárnap

9.00-18.00 Babakonyha – laskatészta gyúrás gyerekeknek
09.00 Séf sétány

Nagyszínpad
11.00-12.00 Belvárosi Betyárok gyermekkoncert
12.30-13.30 Abony bemutatkozik
15.00-17.00 Rocksuli évzáró koncert
18.00-18.50 Korda György és Balázs Klári
20.30-22.00 Bagossy Brothers Company

Kisszínpad
15.00 – 15.30 Séf Sétány Eredményhirdetés
17.00-18.00 Oliver from Earth

19.00-20.00 Hernádi Péter

Extrém Sportnap

10:00-11:45 Bmx Félcső verseny
13:15-13:30 Hege Airbag airstar show
13:30-13:45 Bmx airbag bemutató
13:45-14:00 Parkour show
14:00-14:15 Air track show
14:15-14:30 Gördeszka & BMX Flatland
14:30 -15:30 Bmx Félcső verseny
15:30 -15:45 Hege Airbag airstar show
15:45 -16:00 Bmx Félcső eredmény hirdetés
16:00-16:15 Parkour show
17:30-17:45 Air track show
17:45-18:00 Bmx airbag bemutató
18:45-19:00 Brake Tánc Bemutató
19:00-19:15 Gördeszka & BMX Flatland

Gyerek programok:
11:00-18:00 Exatlon ninja pálya
11:00-17:00 Live graffiti show
11:00-17:00 Festékbomba darts
11:00-17:00 Lego Land
11:00-17:00 Óriás játékpark
11:00-17:00 Képregénykészítő workshop
11:00-17:00 Óriás kifestő

A három nap folyamán:
• Borsziget
• Kézműves vásár
• Vidámpark
• Gyerekfoglalkoztatók

A rendezvény díszvendége: Abony


Támogatók:
Főtámogató: Ecseri Kft.

Támogatók: Infineon, Aquarell Hotel, Crazy Action

Szervező: Kossuth Művelődési Központ Nonprofit Kft. | 2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a | +36 53 500 287 | rendezveny@cegledikultura.hu

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!
A rendezvény a mindenkori járványügyi jogszabályoknak megfelelően látogatható!
A rendezvényen való részvétellel a résztvevő elfogatja a szervező intézmény házirendjét.
A házirendről a cegledikultura.hu weboldalon tájékozódhat.
;